Cennik | Delfinoterapia

Program obejmuje 10 terapii z delfinem. Każda sesja trwa ok. 25 minut. Jest to wystarczający czas do uzyskania wymiernego efektu terapeutycznego. Delfinoterapia prowadzona jest metodą kalifornijską. Terapia prowadzona jest przez specjalistów, którzy wiedzą jak pokierować terapią, aby jak najlepiej dostosować przebieg zajęć do indywidualnych potrzeb dziecka.
Na dzień dzisiejszy termin wyjazdu to: 1 wrzesień 2015, ale prawdopodobnie zostanie on przesunięty o tydzień wcześniej, o czym będziemy jeszcze informować.

Jeżeli chodzi o płatność to za delfinoterapię i pobyt płacicie Państwo na miejscu bezpośrednio w delfinarium. Zostanie dla Państwa wystawiona faktura na dane Fundacji i wówczas po powrocie do Polski wysyłacie ją Państwo do refundacji.

Jeśli jedzie minimum 5-cioro dzieci, wtedy organizowany jest program terapeutyczny, który obejmuje 15 godzin terapii prowadzonych przez fizjoterapeutę oraz pedagoga. Koszt takiego programu to 1700,00zł. W przypadku rezygnacji z programu rehabilitacyjnego ponosicie Państwo koszt 300 zł tytułem organizacji wyjazdu.

Koszt delfinoterapii – 10 dni po ok 20 min sesji z delfinem to koszt ok. 3000 zł. Mieszkacie Państwo w prywatnej kwaterze – koszt wynajmu 2 pokojowego mieszkania z kuchnią i dostępem do internetu – od 40 do 50 dolarów za dobę. Wyżywienie organizujecie sobie Państwo we własnym zakresie. Ceny w sklepach, restauracjach właściwie są takie same jak w Polsce.

W załączniku znajduje się formularz. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani wyjazdem to proszę o przesłanie go wypełnionego do końca lutego, ponieważ córka musi uzyskać kwalifikację do wyjazdu. W formularzu proszę napisać, że rezygnujecie Państwo z programu rehabilitacyjnego i poniesiecie jedynie koszt organizacyjny wyjazdu.