Cennik | Turnusy rehabilitacyjne

Czas trwania i koszt turnusu
Ilość i rodzaj terapii w ciągu dnia turnusowego dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
Każda terapia podczas turnusu rehabilitacyjnego trwa 50 min, a pomiędzy poszczególnymi terapiami przewidziane są 10- minutowe przerwy.
Cana 1 terapii w turnusie – 60,00 zł, terapia neurologopedyczna – 70,00 zł.

Płatności
Przedpłata w wysokości 300,00 zł na nasze konto bankowe na tydzień przed rozpoczęciem turnusu celem potwierdzenia uczestnictwa w turnusie.
W przypadku refundacji kosztów turnusu z subkont fundacji, rachunek wystawiany jest i wysyłany na adres fundacji w pierwszym dniu turnusu. Na tydzień przed rozpoczęciem turnusu prosimy o podanie danych fundacji, imię i nazwisko oraz nr pacjenta przypisany do danego subkonta.

Zakwaterowanie
Możliwość zakwaterowania dla pacjentów spoza Torunia w pensjonacie Dalia, oddalonego od naszego centrum 3 km. Cena noclegu za 1 osobę na dobę – 40,00 zł /pensjonat również wystawia rachunki na dane fundacji – płatność gotówką/. Zapewniamy transport z pensjonatu w ramach dojazdu do naszego centrum na turnus. Prosimy o informację w/s zakwaterowania na m-c przed rozpoczęciem turnusu.

Więcej informacji: www.daliatorun.pl

Wyżywienie
Istnieje możliwość wykupienia dwudaniowego obiadu z pobliskiej restauracji /catering/.
Koszt zestawu przy wykupieniu abonamentu na cały tydzień – 12,00 zł.
Przykładowe menu www.sielanka.torun.pl.

Sprawy organizacyjne
W przypadku zakwalifikowania pacjenta w ramach turnusu na aquaterapię należy pamiętać, żeby zabrać ze sobą potrzebne na basenie rzeczy. Podczas pozostałych zajęć rehabilitacyjnych prosimy o przygotowanie obuwia na zmianę oraz odpowiedniego ubioru, który nie krępuje ruchów.