preloder

Ważna informacja

Szanowni Państwo

W związku z nowymi obostrzeniami informujemy, że Centrum Rehabilitacji NAVITA pracuje standardowo w trybie stacjonarnym z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.
Wszystkie terapie odbywają się zgodnie z planem.

Prosimy osoby, które zauważyły u siebie niepokojące objawy, aby nie przychodziły do Ośrodka i zgłosiły taką informację w rejestracji lub swojemu terapeucie.

Inne aktualności

Terapia dla dzieci po okresie pandemii i izolacji

Obecna sytuacja epidemiologiczna i długotrwała izolacja dzieci i młodzieży w domach, niesie za sobą ryzyko powikłań zdrowotnych jak i  negatywne skutki emocjonalne, poznawcze, fizyczne, oraz społeczne dla naszych pociech. Centrum Rehabilitacji NAVITA wychodzi na...

Terapia po COVID-19

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną oraz rosnącą liczbą tzw. ozdrowieńców wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i proponujemy fizjoterapię układu oddechowego. Rehabilitacja postcovid to połączenie fizjoterapii oddechowej, ogólnousprawniającej oraz treningu...

Wiosenna promocja na hiperbaryczną terapię tlenową

Terapia polega na dostarczeniu do organizmu 95% + czystego tlenu w środowisku zwiększonego ciśnienia. W dotychczas przeprowadzonych badaniach klinicznych potwierdzono wysoką skuteczność terapeutyczną terapii tlenowej HBOT w ponad 100 jednostkach chorobowych.

OK
Ta strona używa plików cookies.